O firmie

Zbieracz Warszawski jest firmą założoną w listopadzie 2012 roku. Na początku naszej działalności zajmowaliśmy się bezpłatnym odbiorem elektrośmieci od osób prywatnych, firm oraz instytucji państwowych i publicznych. Wraz z upływem czasu i rozwojem naszej firmy podjęliśmy decyzję aby nasze działania skoncentrować głównie na skupie zużytej elektroniki, skupie złomu elektronicznego oraz złomu komputerowego.

Nasza firma stara się zapewnić najkorzystniejsze rozwiązania w zakresie recyklingu i skupu odpadów. Oferujemy szeroki wachlarz usług, które powinny sprostać Państwa oczekiwaniom. Działamy zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami regulującymi zbieranie i transport odpadów, posiadając wszystkie stosowne zezwolenia.

Dzięki zapleczu technicznemu jakie posiadamy jesteśmy w stanie sprostać problemom związanym ze zużytym sprzętem elektronicznym i jego negatywnym oddziaływaniem na środowisko naturalne.

Miejscem naszej działalności jest głównie województwo mazowieckie jednak w przypadku zainteresowania naszą ofertą jesteśmy otwarci na współpracę z każdym partnerem w Polsce i za granicą.

Jako firma działamy szybko i rzetelnie, starając się sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: utylizacja komputerów, utylizacja odpadów elektronicznych, utylizacja sprzętu komputerowego.

Zapraszamy do zapoznania się z zawartością naszej strony internetowej. Mamy nadzieję, że znajdziecie na niej wszystkie informacje, które wzbudzą w was zaufanie i zachęcą do kontaktu z nami. Liczymy na udane podjęcie współpracy w zakresie skupu i recyklingu odpadów elektronicznych wśród firm, instytucji i osób prywatnych.

Kontakt

Zbieracz Warszawski - skup złomu elektronicznego i komputerowego

Telefon: 720-875-885 / 606-267-435 / 513-138-109
Email: antibotkontakt@zbieracz-warszawski.pl

Przejdź do pełnych danych kontaktowych lub skorzystaj z formularza:

formularz kontaktowy

Aktualności

 • Nowe zasady skupu złomu elektronicznego

  Data dodania: Poniedziałek, 2 września 2019, 15:13

  Uprzejmie informujemy że od dnia 01.09.2019 roku, nasza firma przestaje skupować złom elektroniczny w ilościach detalicznych. Minimalna waga sprzedawanego materiału to 1000 kg.

 • Skup złomu dla osób prywatnych / klientów detalicznych wstrzymany !

  Data dodania: Czwartek, 11 lipca 2019, 12:30

  Informujemy że ze względu na okres wakacyjny nie skupujemy złomu od osób fizycznych/klientów detalicznych.

  Planowane wznowienie skupu dla tych podmiotów - wrzesień 2019.

 • Nowe ceny na procesory ceramiczne oraz na płytyki z dysków twardych !

  Data dodania: Poniedziałek, 6 lipca 2015, 15:30

  Uprzejmie informujemy że od dnia 06.07.2015 podnieśliśmy ceny na procesory ceramiczne 486 - obecna cena to 800 pln / kg oraz na złom płytek elektronicznych z dysków twardych, obecna cena to 35 pln / kg za ilość poniżej 250 kg oraz 40 pln / kg za ilość powyżej 250 kg. Wszystkie informacje znajdują się w najnowszym lipcowym cenniku ! Zapraszamy !