Utylizacja urządzeń elektronicznych

Utylizacja

urządzeń elektronicznych

Skup złomu elektronicznego

Skup

złomu elektronicznego

Utylizacja odpadów kosztowych

Utylizacja

odpadów kosztowych

Odbiór odpadów elektronicznych

Odbiór

odpadów elektronicznych

Remarketing komputerów

Remarketing komputerów

Odbiór zużytego sprzętu elektronicznego

odbiór zużytego sprzętu elektronicznego

Elektrośmieci to odpady, które zgodnie z obowiązującym prawem należy przekazać do utylizacji. Obowiązek ten dotyczy zarówno osób prywatnych, jak i firm oraz instytucji. Nieuprawnione składowanie elektroodpadów lub wyrzucenie ich do zwykłych kontenerów jest karane wysoką grzywną.

Klientom indywidualnym, firmom i instytucjom oferujemy płatny odbiór elektroodpadów na terenie Warszawy, a także całej Polski.

Jak skorzystać z odbioru elektroodpadów?

Odbiór odpadów elektronicznych elektrycznych odbywa się według poniższych warunków:

  • masa zużytego sprzętu elektronicznego musi być równa lub przekraczać 250 kg.
  • nie odbieramy samych wielkogabarytowych urządzeń jak: pralki, lodówki, kserokopiarki, telewizory, monitory itp. nawet jeśli przekraczają wagę 250 kg
  • w przekazywanym sprzęcie musi znajdować się zużyta elektronika w postaci sprzętu teleinformatycznego, sprzęt może być niekompletny, ale nie mogą to być puste obudowy
  • w przypadku odpadów, które są nietypowe i nie są ujęte w naszej ofercie, prosimy o kontakt poprzez e-mail, w mailu prosimy załączyć zdjęcia i zawrzeć charakterystykę odpadów wraz z ilością.

Osoby prywatne, firmy i instytucje, które chcą skorzystać z płatnego odbioru zużytego sprzętu elektronicznego, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub przez formularz na stronie.

Odbiór elektrośmieci odbywa się po wcześniejszym przesłaniu przez klienta informacji dotyczących odpadów (waga, stan, zdjęcie) i uzgodnieniu warunków wykonania usługi.

Jaki jest czas realizacji usługi odbioru odpadów elektronicznych?

Na zgłoszenie odpowiadamy zazwyczaj w ciągu 24 godzin. Czas realizacji to maksymalnie trzy dni robocze, w wyjątkowych przypadkach, gdy liczba zgłoszeń jest bardzo duża, czas ten może się wydłużyć. W takim wypadku klient jest wcześniej o tym informowany.

Odbiór odpadów elektronicznych dla firm i instytucji.

W ramach naszej oferty obsługujemy firmy i instytucje. Odbiór elektroodpadów potwierdzamy w elektronicznym systemie BDO, a gdy zajdzie taka potrzeba także podpisaniem protokołu z utylizacji sprzętu.

Dlaczego warto zdecydować się na odbiór elektrośmieci?

Firmy i instytucje, a także osoby prywatne podlegają obowiązkowi utylizacji odpadów elektronicznych. Elektroodpady zawierają substancje i związki niebezpieczne dla ludzi i szkodliwe dla środowiska. Dlatego bardzo ważne, aby zostały zutylizowane i przetworzone we właściwy sposób.

Przechowywanie latami niedziałającego sprzętu elektronicznego lub podzespołów w domach, czy też w firmach, nie tylko stwarza zagrożenie, ale jest także kłopotliwe, gdyż sprzęty te zajmują dużo miejsca i generują bałagan. Z uwagi na to przetrzymywanie zużytego sprzętu nie ma sensu, zwłaszcza gdy istnieje możliwość pozbycia się elektrośmieci w sposób wygodny i bez wychodzenia z domu.

kontakt

skup złomu elektronicznego

Zbieracz Warszawski


Ul. Przyszłość 94
05-126 Stanisławów Pierwszy,
gmina Nieporęt

Sebatian Dudecki: 720-875-885
Hubert Dudecki: 513-138-109

blog