Utylizacja urządzeń elektronicznych

Utylizacja

urządzeń elektronicznych

Skup złomu elektronicznego

Skup

złomu elektronicznego

Utylizacja odpadów kosztowych

Utylizacja

odpadów kosztowych

Odbiór odpadów elektronicznych

Odbiór

odpadów elektronicznych

Remarketing komputerów

Remarketing komputerów

Utylizacja sprzętu elektronicznego Warszawa

utylizacja urządzeń elektronicznych

Właściwa utylizacja elektrośmieci to jeden z kluczowych elementów dbałości o środowisko, a także procedurą regulowaną przepisami prawa. Zużyte urządzenia elektroniczne zawierają substancje niebezpieczne i szkodliwe dla człowieka, dlatego w żadnym wypadku nie powinno się ich składować i utylizować na własną rękę.W ramach naszej działalności zajmujemy się odbiorem i utylizacją zużytego sprzętu elektronicznego. Dzięki nam elektrośmieci trafiają we właściwe miejsce i są utylizowane oraz przetwarzane w sposób bezpieczny dla ludzi i środowiska. Z naszych usług mogą skorzystać zarówno osoby prywatne, jak i firmy oraz instytucje.

Jak skorzystać z usługi utylizacji odpadów elektronicznych?

Klienci indywidualni, a także firmy i instytucje, które posiadają zużyty sprzęt elektroniczny mogą skorzystać z płatnego odbioru elektrośmieci lub lub dostarczyć go w ramach prowadzonego przez nas punktu utylizacji sprzętu elektronicznego w Warszawie.Odbiór elektrośmieci i skup odbywa się zawsze po wcześniejszym uzgodnieniu warunków. W tych kwestiach należy wcześniej skontaktować się z nami telefonicznie, mailowo lub przez formularz na stronie. Ważne, aby klient przekazał nam jak najwięcej informacji i szczegółów o zużytym sprzęcie - ilość, waga, stan, ewentualne uszkodzenia itp.

Jaki jest czas realizacji usługi odbioru i utylizacji elektrośmieci?

Działamy szybko i sprawnie, czas realizacji zgłoszenia zazwyczaj wynosi maksymalnie do trzech dni roboczych, jest on jednak uwarunkowany liczbą zgłoszeń w danym tygodniu. W przypadku dłuższego czasu oczekiwania, klient jest zawszeo tym poinformowany.

Utylizacja urządzeń elektronicznych dla firm i instytucji.

Przyjmujemy elektroodpady w dużych ilościach od firm i instytucji, głównie zużyty lub działający sprzęt komputerowy, dyski twarde, drukarki i monitory.

Odbiór elektrośmieci potwierdzamy w elektronicznym systemie BDO, a także - jeśli zaistnieje taka konieczność - podpisaniem protokołu z utylizacji sprzętu.

Jaki sprzęt elektroniczny możesz nam oddać?

  W ramach działalności punktu utylizacji sprzętu elektronicznego prowadzimy m.in.:
 • utylizacja części komputerowych
 • utylizacja serwerów
 • utylizacja dysków twardych
 • utylizacja elektroniki
 • utylizacja komputerów
 • utylizacja monitorów
 • utylizacja płyt cd
 • utylizacja i recykling sprzętu komputerowego
 • utylizacja i recykling telefonów komórkowych
 • utylizacja złomu elektronicznego
 • złomowanie komputerów
 • recykling sprzętu elektronicznego warszawa
 • Recykling elektrośmieci - gdzie można oddać elektroodpady?

  Jesteśmy firmą warszawską, stąd główny obszar odbioru i utylizacji zużytej elektroniki to Warszawa i województwo mazowieckie. Istnieje także możliwość obsługi firm i instytucji z całej Polski - prosimy w tej sprawie o kontakt.

  Dlaczego zużyty sprzęt elektroniczny należy poddać utylizacji?

  Utylizacja elektroodpadów to obowiązek nałożony na firmy, a także osoby prywatne. Wyrzucenie sprzętów elektronicznych do zwykłych kontenerów grozi karą grzywny do 5000 zł. Tak rygorystyczne przepisy wynikają z faktu, iż elektrośmieci stanowią ogromne zagrożenie dla środowiska i dla zdrowia.

  Zużyta elektronika zawiera bardzo szkodliwe substancje tj. rtęć, ołów, brom, chrom, kadm, nikiel, azbest, czy też PCB. Składowanie sprzętów elektronicznych na strychach i piwnicach lub ich samodzielne rozkręcanie jest niebezpieczne i może odbić się na naszym zdrowie. Co więcej, elektrośmieci nadal trafiają także do lasów, na łąki czy też do przydrożnych rowów, a to przekłada się na nieodwracalne zmiany dla środowiska naturalnego.

  Oddając sprzęt firmom zajmującym się recyklingiem i utylizacją elektroodpadów masz pewność, że sprzęt zostanie przetworzony w sposób przyjazny dla środowiska, a z pozyskanych surowców wtórnych powstaną nowe przedmioty.

  kontakt

  skup złomu elektronicznego

  Zbieracz Warszawski


  Ul. Przyszłość 94
  05-126 Stanisławów Pierwszy,
  gmina Nieporęt

  Sebatian Dudecki: 720-875-885
  Hubert Dudecki: 513-138-109

  blog